Francuskie kosmetyki naturalne

Inspiracją dla naszej marki kosmetyków naturalnych Love me Green jest wspaniała tropikalna przyroda, jej bogactwo  kolorów i zapachów, jak i również  substancji roślinnych o znakomitych właściwościach leczniczych i pielęgnacyjnych.

Aby stworzyć od podstaw kosmetyk który naprawdę pielęgnuje skórę trzeba dysponować nie tylko  odpowiednim sprzętem  i znajomością chemii, ale również doświadczeniem i intuicją  nabytymi przez lata,  jeśli nie stulecia  pracy nad tym zagadnieniem. Biorąc pod uwagę takie kryteria wybór miejsca na  produkcje linii kosmetyków Love me Green  ograniczył sie do tylko jednego kraju  czyli Francji.

Dzięki zaangażowaniu zespółu  badawczego , w 2013 powstała nasza linia kosmetyków naturalnych  Love me Green.  Nasi specjaliści wykorzystując najnowsze osiągnięcia  z zakresu  badań naukowych  w dziedzinie kosmetyki,  stworzyli serię produktów kosmetycznych  „ z górnej półki” , satysfakcjonujących nawet najbardziej wymagające   klientki i klientów.

Wszyskie produkty naszej marki posiadają certyfikat ECOCERT i rzecz jasna nie są testowane na zwierzętach.

Ważnym aspektem przy produkcji kosmetyków bio jest ochrona środowiska naturalnego – w związku tym opakowania naszych produktów nadają się do recyklingu , dodtkowo zrezygnowaliśmy z opakowań  i ulotek papierowych.

Wszelkie informacje na temat naszych produktów można znaleźść na stronie naszego sklepu Love me Green.pl.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s