Zostań testerką eko kosmetyków Love-Me-Green!

ZOSTAŃ TESTERKĄ EKO KOSMETYKÓW LOVE-ME-GREEN!

Drogie miłośniczki eko kosmetyków, przygotowaliśmy dla Was specjalną akcję, w której razem z nami możecie tworzyć kosmetyki Love-Me-Green. Bardzo zależy nam na Waszym zdaniu, na udoskonalaniu naszych produktów dzięki Waszym opiniom, dlatego z przyjemnością pragniemy Was zaprosić do zostania testerką Love-Me-Green. To odpowiedzialne zadanie, ponieważ dzielicie się swoją opinią nie tylko z nami, ale też z innymi kobietami, które pragną świadomie używać tylko najlepszych, sprawdzonych produktów.

Co zrobić aby móc testować nasze kosmetyki? 

AKCJA TRWA miesiąc! od 13.02 do 13.03. 2015 r.

ETAP I

Trwa od 13.02 do 22.02 2015 r.

Zgłosić może się każdy! Wystarczy wysłać do nas e-mail z krótkim (max 500 znaków ze spacjami) uzasadnieniem, dlaczego to właśnie Ty byłabyś najlepszą testerką. Spośród nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy 30 osób, które zaprosimy do dalszego etapu.

Nie czekaj, wyślij zgłoszenie na adres: konkurs@love-me-green.com, kreatywnie uzasadnij swoje zgłoszenie, podaj imię i nazwisko oraz adres do wysyłki kosmetyków do testowana! Na zgłoszenie masz czas do 22.02 do godz. 23:59.

ETAP II

Trwa od 23.02 do 04.03.2015 r.

W dniach 23 i 24.02 będziemy informować mailowo o tym czy wyślemy do Ciebie pełnowymiarowy kosmetyk do testowania. 24.02 do 30 wybranych osób wyślemy nasz kosmetyk. Twoim zadaniem będzie w kreatywny i rzetelny sposób go zrecenzować i opisać swoje pierwsze wrażenie. Jeśli posiadasz swój blog, czy profil na Facebooku, możesz tam umieścić swoją recenzję wraz ze zdjęciem produktu i przesłać nam do niej link lub recenzję wysłać na adres: konkurs@love-me-green.com Twoja recenzja powinna do nas dotrzeć do dn. 04.03 do godz. 23:59.

20 najciekawszych i starannych recenzji opublikujemy na naszym blogu, a ich autorzy otrzymają szansę na jedną z 3 nagród! 05.03 opublikujemy 20 najciekawszych recenzji na naszym blogu.

ETAP III

Trwa od 06.03 do 13.03.2015 r.

06.03 – ujawnienie 5 top recenzentów i głosowanie fanów trwające do 12.03

13.03 – ogłoszenie wyników: wyłonionych zostanie 3 zwycięzców

Jeśli znajdziesz się w szczęśliwej 20-stce, to znaczy, że jesteś już naszą testerką! Zawsze gdy będziemy potrzebować Twojej opinii na temat naszego produktu, zwrócimy się do Ciebie. Jako pierwsza dowiesz się o najnowszych kosmetykach. Będziesz też decydować, czy wprowadzimy je do sprzedaży. Spośród 20 opublikowanych na naszym blogu recenzji, 5 naszym zdaniem najlepszych, które nie tylko zawierają opinię o kosmetyku, ale także ciekawe zdjęcie z nim, zostanie poddanych ocenie fanów na Facebooku. Gwarantowana nagroda – miejsce 3 będzie przyznana przez fanów. Oddany głos to jeden „like”, a nagroda za 1 i 2 miejsce będzie przyznana przez jury. 3 Autorów najlepszych recenzji ze zdjęciem zostanie nagrodzonych następującymi nagrodami:

NAGRODY!

Featured image

Miejsce I – „Darmowe modne zakupy”. Możliwość zakupu bez płacenia, jednego wybranego produktu w sklepie online grandesaldi.pl

Featured image

Miejsce II – zestaw 3 książek ufundowanych przez wydawnictwo Wielka Litera

Featured image

Miejsce III – nagroda Fanów: wyjątkowa, stylowa bransoletka marki byDziubeka

Aby zapoznać się z regulaminem akcji, wejdź TUTAJ

NIE ZAPOMNIJ POLUBIĆ LOVE ME GREEN NA FACEBOOKU: Lubię To! like

Zapraszamy do udziału!

Reklamy

21 uwag do wpisu “Zostań testerką eko kosmetyków Love-Me-Green!

    1. Mama na Tropie – w skrócie etapy wyglądają następująco: spośród wszystkich zgłoszeń, wybieramy 30 osób, do których wysyłamy pełnowymiarowy produkt, osoby te mają za zadanie przetestować go i przysłać nam swoją recenzję, a my wybierzemy 20 najciekawszych, które opublikujemy na blogu. Z tych 20 recenzji, wyłonimy top 5, które zostaną poddane głosowaniu na naszym fan page, gdzie głosem publiczności zostanie wybrane 3 miejsce, a miejsce 1 i 2 zostanie wybrane przez nasze jury. Mamy nadzieję, że jest to już jasne 🙂 Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału 🙂

      Polubienie

  1. Lubię wyzwania i kocham kosmetyki . Testowanie kosmetyków jest jedną z moich pasji , dlatego chciałabym przetestować wasze kosmetyki . Często z przyjaciółkami tylko w babskim gronie spotykamy się i testujemy to co która z nas kupiła lub wygrała . Mamy przy tym świetną zabawę i wymieniamy się opiniami , jak nam który kosmetyk się podoba . Dzięki temu wiemy co jest warte kupowania , a co należy skreślić z listy zakupów . Wasz koszyk byłby dla nas sporym wyzwaniem , a wy otrzymacie rzetelną opinię

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s